„Wybuchowy” Dzień Mamy w świetlicy!

26 maja to szczególna data. W tym dniu swoje święto obchodzi najważniejsza osoba w życiu każdego z nas – MAMA.

Świetliczaki z sali 31 do tego dnia przygotowywały się już od marca. Każdy chętny uczeń miał możliwość wykonania pięknego upominku w postaci „eksplodującego” pudełka dla swojej Mamy. Zadanie to wymagało od uczniów nie tylko czasu ale przede wszystkim zaangażowania i cierpliwości. Jak zwykle nasze Świetliczaki stanęły na wysokości zadania. Wycinały, przyklejały i ozdabiały aby sprawić Mamie wielką niespodziankę. Bardzo się cieszymy, że chętnych uczniów było tak wielu i jesteśmy pełne podziwu dla ich pracowitości.

Z pewnością od samego rana Mamy otrzymują dowody miłości i wdzięczności od swoich pociech. Nam pozostaje przyłączyć się do życzeń i mamy cichą nadzieję, że pudełka wykonane podczas pobytu w świetlicy wywołały u Mam uśmiech i zachwyt oraz dumę ze swoich dzieci.

Teraz możemy podzielić się efektami naszej wspólnej pracy, bo nie chciałyśmy zepsuć niespodzianek.

B. Kozioł

A. Pankowska