BICYKLOMANIA 2018

19.11.2018 roku miało miejsce wręczenie nagród dla uczestników jubileuszowej BICYKLOMANII 2018, która odbyła się  16 czerwca. Wzięli w niej udział  uczniowie i ich rodzice,  nauczyciele oraz przyjaciele naszej szkoły. Opiekę nad uczniami w tym dniu sprawowały p. Paulina Piękoś, p. Barbara Rubach, p. Katarzyna Rumin i p. Marta Pitak. Nasza zorganizowana grupa liczyła 150 osób.  Dzięki tak licznemu udziałowi, nasza szkoła otrzymała bony  na zakupy w sklepie rowerowym. Wśród wszystkich uczniów biorących udział w rajdzie wylosowano trzy osoby, które otrzymały upominki – kaski rowerowe. Nagrodzone osoby to: Jakub Sajdak, Gabriela Wilk i Emilia Wodzisz. W ramach realizacji bonów zakupiono dla szkoły rower i gadżety rowerowe.

M. Pitak

fot. M. P.