Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 12 października cała społeczność uczniowska SP nr 9 uczestniczyła w pięknej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystej akademii uczestniczyli: Dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, emerytowani nauczyciele, rodzice i uczniowie. Pani Dyrektor Grażyna Pondo złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Podziękowała nauczycielom za trud kształcenia, wychowania oraz cierpliwość i życzliwość  w swojej codziennej pracy. Gratulując wychowawcom i pracownikom placówki szkolnej wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas drugich pod kierunkiem  pań: G. Augustynowicz, R. Gil, B. Góreckiej, L. Magdy i B. Podgórnik. Scenografię wykonała p. B. Podgórnik.

Młodym artystom towarzyszył szkolny chór przygotowany przez panią R. Kusibab.

Renata Gil

fot. MK SP9