JEDEN Z DZIESIĘCIU Z TRZYMAJ FORMĘ

W dniu 8.10.2018 r. został przeprowadzony  konkurs „JEDEN Z DZIESIĘCIU Z TRZYMAJ FORMĘ”. Był  on zorganizowany w ramach  programu Trzymaj Formę  realizowanego w naszej szkole. Jest  to inicjatywa zachęcająca do zdrowego styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu:  propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. W naszej szkole realizacją programu objęci są uczniowie z klas V i VI . Liczba oddziałów tych klas wynosi dziesięć, dlatego zrodził się pomysł konkursu wzorowanego na telewizyjnym teleturnieju „JEDEN Z DZIESIĘCIU”.

Do gry przystąpiło  dziesięć drużyn po jednej z każdej klasy. W skład drużyny wchodził  uczeń i jego rodzic. W konkursie brali udział:

KLASA V „a”  - Katarzyna Płazińska wraz z mamą Anną

KLASA V „b”  -  Kamil Kurc wraz z mamą Natalią

Klasa V „c”   -  Filip Jędrzejczyk wraz z tatą Sylwestrem

Klasa V „d”   -  Jan Kwiatek  wraz z tatą Januszem

Klasa V „e”  -    Paweł Ciepiński wraz z mamą Barbarą

Klasa V „f”  -  Wiktoria Stalec wraz z mamą Magdaleną

Klasa VI „a”    -  Dawid Lewandowski  wraz z mamą Dorotą

Klasa VI „b”   -  Michał Rymut wraz z mamą Małgorzatą

Klasa VI „c”   -  Oliwia Grech wraz z mamą Bogną

Klasa   VI „d”  - Julia Żelazko  wraz  z tatą Tomaszem

Każdą z drużyn dopingowała delegacja  uczniów z klas V i VI. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: wicedyrektor pani Dorota Batko oraz kierownik świetlicy pani Dorota Sobarnia.

Konkurs składał się z trzech etapów. Do drugiego etapu zakwalifikowali się wszyscy uczestnicy. Po zaciętej rywalizacji do finału dostały się drużyny z klas: V„b”, V„e” i VI„b”.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa VI „b” –  Michał Rymut wraz z mamą Małgorzatą

Klasa V „e” –  Paweł Ciepiński wraz z mamą Barbarą

Klasa V „b” – Kamil Kurc wraz z mamą Natalią

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy!

Dziękujemy Rodzicom za aktywne włączenie się w życie szkoły.

Koordynatorzy programu TRZYMAJ FORMĘ:

Katarzyna Rumin i Marta Pitak

fot. MK SP9