Karnawałowy bal uczniów klas młodszych

Jak zapewne wszystkim wiadomo „karnawał” lub inaczej  „zapusty”  to czas radosnych zabaw, uciech, zimowych balów i maskarad. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc.   Także i w naszej szkole tradycji stało się zadość i 24 stycznia 2019 r.  miała miejsce barwna zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły wszystkie dzieci z klas 1-3.

Oprawę muzyczną zapewniała firma KINDER SID, która serwowała muzyczne przeboje i organizowała rozmaite zabawy oraz konkursy.  Liczne efekty  specjalne rozbudzały zmysły i emocje małych uczestników. Cała młodsza dziatwa fantastycznie się bawiła i z żalem opuszczała salę po balu. Niestety, wszystko się kiedyś kończy - także zabawa. Pocieszające jest to, że następny taki  bal w szkole -  już za rok!!!

Z. Więch

Fot. Z. Więch,  Kinder Sid