KONKURS „CZŁOWIEK W RUCHU"

W ramach projektu TRZYMAJ FORMĘ uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 19 ogólnopolskim konkursie plastycznym „Człowiek w ruchu”. Celem konkursu jest ukazanie aktywności człowieka we wszelkich formach takich jak: taniec, balet, teatr, cyrk, muzyka, sport, rekreacja, itp. Różne formy aktywności – zarówno te uprawiane jak i obserwowane dostarczają wielu emocjonalnych przeżyć, które dadzą się przełożyć na wrażenia estetyczne. Uczniowie różnymi technikami wykonali piękne prace plastyczne ukazujące temat. Poprzez własny świat wyobraźni, barw i form plastycznych zaprezentowali w swoich obrazach radość i żywiołowość w różnych formach aktywności.

Z niecierpliwością oczekujemy na rozstrzygnięcie konkursu i mocno ściskamy kciuki życząc powodzenia. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Marta Pitak

Katarzyna Rumin