Konkurs czytelniczy

Rozstrzygnięto konkurs czytelniczy dla klas I-III organizowany przez bibliotekę szkolną. Uczniowie w dowolnej technice wykonali prace plastyczne na temat „Mój nowy przyjaciel z książki”. Po przeczytaniu samodzielnie wybranej przez siebie książki uczniowie mieli za zadanie przygotowanie autorskiej pracy  ilustrującej  literackiego bohatera. W konkursowej rywalizacji brało udział 20 uczniów. Jury dokonało trudnego wyboru biorąc pod uwagę pomysłowość, estetykę, samodzielność wykonanej pracy. Pozwoliło to wyłonić 5 najciekawszych prac.

Ich autorami byli:

Alicja Więch 3 B

Anna Korzeń 3 B

Jakub Urban 1 D

Eryk Kwolek 1 D

Anna Duślak 1 B

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finałowa piątka bawić się będzie w Kulkolandzie na ul. Krakowskiej. Gratulujemy !

Wkrótce w bibliotece szkolnej przygotowana będzie wystawa wszystkich prac konkursowych.

D. Kruczek

fot. D. Kruczek