OSIĄGNIĘCIA W POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

18 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbył się etap powiatowy IX Konkursu Języka Niemieckiego „Feste, Sitten und Bräuche in den deutschsprachigen Ländern”.

Sprawdzał on umiejętność rozumienia tekstu ze słuchu, tekstu czytanego, znajomość słownictwa związanego z tematyką świąt, a także opanowanie materiału gramatycznego. Serdecznie gratulujemy uczennicom naszej szkoły: Kindze Wójcik (kl. 7d), która zajęła III miejsce oraz Annie Kaput (kl. 8f) zdobywczyni wyróżnienia. Wyniki reprezentantek SP9 cieszą nas tym bardziej, że w zmaganiach konkursowych wzięło udział 30 najlepszych uczniów wyłonionych po etapie szkolnym z aż 11 szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu dębickiego.