Wirtualna Grupa Wsparcia

— pedagog Elżbieta Szczygieł-Grzybowska

Kochani

wszyscy wiemy, że ściany działają w dwie strony.
To co nas chroni, jednocześnie nas izoluje. Sytuacja w której się znaleźliśmy jest dla Nas bardzo trudna. Izolacja do której jesteśmy zmuszeni jest czymś ekstremalnym. Musimy przyjąć aktywną postawę wobec niej i zachować wiarę w siebie i swoje możliwości, pomimo wszelkich przeciwności jakie się z nią wiążą. Naturalnym zjawiskiem jest to, że przepełniają nas strach i obawa przed nieznanym. We znaki daje się osamotnienie związane z odcięciem Nas od grupy rówieśniczej. Często czujemy się opuszczeni, a monotonia i zmęczenie wcale nam nie pomagają. Prawdopodobieństwo sukcesu przetrwania tego ciężkiego dla Nas czasu wzrasta w obliczu udzielania sobie wzajemnego wsparcia, stąd też pomysł na Wirtualną Grupę Wsparcia. Zapraszam do niej zarówno uczniów, nauczycieli jak i rodziców.
Kochani uczniowie, jeżeli w waszych myślach pojawi się jakakolwiek trudność, natychmiast sygnalizujcie o tym dorosłym. Trudno przyswoić taką ilość niezrozumiałych treści bez ich pomocy.
Drodzy rodzice, jeżeli wasza pociecha jest aktywnym dzieckiem lub nastolatkiem, a nagle zamyka się w sobie, to powinien być to dla Was sygnał, że być może potrzebuje Waszego wsparcia.
Koleżanki i Koledzy nauczyciele dużo siły i zdrowia życzę.
Zarówno dużych i małych zapraszam do przyłączenia się do Grupy Wsparcia.

Kontakt poprzez aplikację WhatsApp

Elżbieta Szczygieł – Grzybowska pedagog

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube