POCZTÓWKA Z FLAGĄ

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie POCZTÓWKA Z FLAGĄ na platformie eTwinning. Celem projektu było wykonanie kartki pocztowej z flagą jednego z 46 krajów europejskich. Na odwrocie uczniowie pisali pozdrowienia w języku danego kraju. Zainteresowanie konkursem było duże. Wpłynęło ponad 120  prac wykonanych różnymi technikami. Oprócz rysunków kredkami, farbami i pastelami zdobionych różnymi ozdobami: piórami, brokatem pojawiły się również wydzieranki i wyklejanki a nawet quilling. Bardzo ciekawie zaprezentowały się kolaże wykonane za pomocą różnych materiałów takich jak plastelina, papier kolorowy, tkanina. Prace te zostały wysłane do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przewornie. 26 września obchodzony jest jako Dzień Języków Europejskich. Tego dnia w naszej szkole zaprezentowane zostały flagowe pocztówki, które nadesłali do nas uczniowie ze szkoły w Przewornie w ramach wymiany w projekcie.

Wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie serdecznie dziękujemy za zaangażowanie

i wykonanie pięknych prac.

K. Rumin

fot. K.R.