PODSUMOWANIE KONCERTU…

Serdecznie dziękujemy za przybycie na koncert wszystkim zaproszonym gościom, a szczególnie panu posłowi Janowi Warzesze i pani Małgorzacie Rauch, Podkarpackiemu Kuratorowi Oświaty.

W tym dniu byli z nami członkowie i podopieczni Stowarzyszenia „Radość” i Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, 12, Szkoły Podstawowej ze Starej Jastrząbki i Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy, a także uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

Ok. 14 tys. zł. udało się zebrać z organizacji Koncertu Charytatywnego „Miłość dociera wszędzie…” w tej kwocie są środki finansowe z przeprowadzonych kwest wśród uczniów i rodziców w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9, a także uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 przekazali zebrane w szkole pieniądze na leczenie dziewczynek.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i wierzymy, ze dobro do każdego wróci, bo jak powiedział Flora Edwards - „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro które dajemy zatacza koło i wraca do nas”.

Dziękujemy!

fot. A. Jakubowska-Cetnar