PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW

Serdecznie dziękujemy licznym Sponsorom, którzy wsparli organizację „Festiwalu Nauki i Rozrywki”. Podziękowania składamy na ręce prezesów, właścicieli i przedstawicieli firm, a także rodziców zaangażowanych w pozyskiwanie środków finansowych. Patronat honorowy objął Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębicy i Piotr Chęciek Starosta Powiatu Dębickiego za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy panu Stefanowi Bieszczadowi - „SURET” sp. z o.o. w Dębicy, panu Klaudiuszowi Such - „CENTRUM” NZOZ w Dębicy, pani Agnieszce Drozd - „BAMA LOGISTIC” sp. z o.o. w Kozłowie, WELDON” sp. z o.o. w Brzezówce, pani Agacie Buff - Centrum Języka Angielskiego „AGATA BUFF” w Dębicy, panu Stanisławowi  Jaroszowi - Przedsiębiorstwu Przemysłu Mięsnego Taurus Sp. z o.o. w Pilźnie, pani Justynie Korzeń - „JUSTYNA” Salon Sukien Ślubnych w Dębicy, panu Andrzejowi Barszczowi - „STEK-ROK” sp. z o.o. w Dębicy, „HELEN DORON” w Dębicy, „GIGANCI PROGRAMOWANIA” w Dębicy, Pani Bogumile Lachcik - "MS TRANSLATIONS" Biuro Tłumaczeń w Dębicy , panu Dariuszowi Modelskiemu - F.H.U. POŻ-MODEL Naprawa i Legalizacja Gaśnic w Dębicy, „ROLMLEK” sp.j. w Mielcu, panu Jackowi Gilowi – Wodociągom Dębickim za stoisko z owocową wodą, panu Romanowi Maciejowskiemu – Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Tikkurila Polska S.A. za zorganizowane warsztaty malarskie, panu Andrzejowi Trzeciakowi za wypożyczenie kolekcji motyli, pani Burmistrz Pilzna Ewie Gołębiowskiej za pomoc w zorganizowaniu degustacji miodów i pokazu gospodarstwa wiejskiego, przedstawicielom Policji, Straży Ochrony Kolei, Straży Pożarnej, Wojska, zaangażowanym rodzicom uczniów klasy 1c, Bognie Rozmysłowskiej – Grech, Małgorzacie Chciuk – Kulig i innym, których nie wymieniliśmy. Serdecznie dziękujmy za życzliwość i otwarte serce dla naszych dzieci.

fot. SP9