SP NR 9 Z PRZESŁANIEM BOŻONARODZENIOWYM

W KOLE POWIATOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH W DĘBICY.

Okres bożonarodzeniowy to magiczny czas. W tej świątecznej atmosferze 17 grudnia w Kole Powiatowym Polskiego Związku Niewidomych w Dębicy, wychowankowie świetlicy wraz z uczniami z  klas: 8b, 8c, 8d i 8e pod kierunkiem p. Anny Borkowskiej przedstawili jasełka dla Osób Niewidomych i Słabowidzących. „Nie było miejsca dla Ciebie” ..., pod takim tytułem publiczność mogła przeżyć historię narodzin Jezusa z przed ponad 2000 lat połączoną ze wspólnym kolędowaniem. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów podbiło serca widowni, która nagrodziła ich gromkimi brawami. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską i wokalną odtwarzając z wielkim sercem powierzone im role. Całej uroczystości towarzyszyła różnorodna muzyka instrumentalna wraz z przepiękną gamą kolęd i pastorałek. Występ wywołał wiele emocji i był niezwykłym przeżyciem zarówno dla występujących jak i oglądających. Wszystkim biorącym udział w przedstawieniu serdecznie dziękuję.

A. Borkowska

fot. A. Borkowska