SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCĄ

PANEM BARTOSZEM MATEJĄ

W dniach 12 – 18 listopada obchodzony jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W naszej szkole we wtorek, 13 listopada zostało zorganizowane spotkanie z panem Bartoszem Mateją, przedsiębiorcą, właścicielem firmy Prografix, który w przedstawionej prelekcji zachęcał młodzież do szukania swoich pasji, realizacji marzeń, a przede wszystkim zwrócił uwagę, że każdy z nas jest wartościowy i ma swoje zadanie do spełnienia... Uświadomił młodzieży czym jest sukces i podkreślił, że najważniejsze jest, aby w życiu robić to co lubimy, wtedy będziemy szczęśliwi, a wykonywana praca będzie dawała nam satysfakcje i poczucie spełnienia. Spotkanie miało na celu zachęcić młodzież do planowania swojej przyszłości edukacyjno – zawodowej i udzielenie pomocy w dokonaniu właściwych wyborów, przed którymi stanął niedługo uczniowie klas ósmych.

A. Jakubowska-Cetnar

fot. MK SP9