A A A

Szampańska zabawa!

Dnia 10 czerwca br. miała miejsce w naszej szkole (w sali gimnastycznej) dyskoteka dla ósmoklasistów na pożegnanie szkoły podstawowej. Było bardzo uroczyście. Nasi uczniowie zaskoczyli wychowawców bardzo eleganckimi kreacjami. Ale podobno nie szata zdobi człowieka… I trochę racji w tym jest, bo piękne sukienki, szpilki, gustowne koszule i spodnie „w kantkę” nie prezentują się zbyt dobrze, gdy się podpiera ściany. Na szczęście ich urok został wyeksponowany podczas radosnych tańców młodzieży.

 

Oczywiście nie od początku było tak świetnie, bo jak to bywa w tym wieku, młodzież musiała się „rozkręcić”… Bardzo pomógł w tym sympatyczny DJ, który w „tany” wysłał „pociąg” – zatrzymujący się na różnych stacjach. Wśród tych stacji znalazły się znane wszystkim „kaczuszki”, a na koniec długo rozbrzmiewała „belgijka”. Ten pomysł zachęcił do zabawy wielu tzw. opornych i im bliżej końca, tym zabawa była lepsza.

 

Wszystkim udzieliła się atmosfera pożegnania i nawet panie wychowawczynie zostały „porwane” do pląsów. Ale słowa, słowa, słowa… Zobaczcie zdjęcia!

 

 

D.G.

fot. D.G.