Warsztaty plastyczne

W dniu 04.12.2018 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne zorganizowane przez wychowawców świetlicy oraz Radę Rodziców. Wzięli w nim udział: nauczyciele, rodzice, członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunem panią Agnieszką Jakubowską-Cetnar, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panią Anną Hybel-Urbanik i panią Agnieszką Wielgus oraz dzieci. Miło nam było również gościć panią Dyrektor Grażynę Pondo, panią Wicedyrektor Dorotę Batko, panią kierownik świetlicy Dorotę Sobarnię, panią przewodniczącą Rady Rodziców Monikę Madeję.

Podczas spotkania wykonywaliśmy ozdoby świąteczne, które przekazaliśmy na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Dochód z tego kiermaszu przeznaczymy na zakup materiałów papierniczych, pomocy dydaktycznych i gier dla dzieci ze świetlicy szkolnej.

Panie: Bożena Więch, Zofia Firmanty oraz Dorota Krawczyk zaprosiły do wykonywania ozdób  z masy solnej, z masy porcelanowej oraz włóczki. Panie: Aleksandra Pankowska, Katarzyna Herbut, Anna Borkowska zaproponowały tworzenie pięknych stroików świątecznych i malowanie na szkle. Panie: Marta Nauka i Katarzyna Zielińska wykonywały ozdoby z papieru: urokliwe gwiazdki oraz choinki. Panie: Beata Kozioł i Joanna Hochołowska zachęcały do tworzenia pięknych kartek świątecznych. Pani Anna Skwira zaproponowała wykonywanie bombek z gipiurą, mikołajów, gwiazdek z włóczki, a także ozdób z szyszek.

Ogromnie cieszymy się  z zaangażowania wszystkich uczestników spotkania, którzy przez 2 godziny w pocie czoła, ale z uśmiechem na ustach stworzyli przepiękne ozdoby świąteczne. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za liczny udział i poświęcony czas.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Informujemy, że Kiermasz Bożonarodzeniowy 2018 odbywa się na korytarzu obok sal świetlicowych. Serdecznie zapraszamy do zakupu ozdób świątecznych.

A. Pankowska

fot. A. Pankowska