Wspaniały karnawał

Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią p. Renatą Gil ponownie bawili się w sobotę 2.02.2019r. w sali Cechu Rzemiosł Różnych. Tym razem wypełnili karnawałowy czas wyśmienitą zabawą. Rodzice na czele z przedstawicielkami samorządu klasowego p. Agnieszką Raś i p. Agnieszką Sielawa wspaniale zorganizowali bal.

Wszyscy uczestnicy zabawy zgodnie z tradycją musieli obowiązkowo przebrać się za różne postacie. I tak się stało. Rodzice przypomnieli sobie beztroskie „smaki” dzieciństwa i znakomicie bawili się ze swymi pociechami na parkiecie jako m.in. pszczółki, ślimaki, księżniczki, czarnoksiężniki i Czerwone Kapturki. Ależ to były cudowne pląsy, kółeczka, pociągi i tańce w parach.

W czasie zabawy nie zabrakło również konkursów w których uczestniczyły zarówno dzieci jak i rodzice.

Wszyscy orzekli, że to był ich wymarzony, cudowny bal karnawałowy, który długo będą wspominać i o nim opowiadać.

Renata Gil

fot. 2b