WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ROZSTRZYGNIĘTE

Dzień 19 października 2018 r., a dokładnie jego przedpołudnie… zapisze się na kartach wydarzeń  w życiu naszej szkoły pod hasłem „Wybory do Samorządu Uczniowskiego” .

Cała społeczność uczniowska miała okazję podjąć ważną decyzję! Pod czujnym okiem komisji podliczono oddane głosy  i przy aprobacie p. dyrektor dokonaliśmy wyboru do Rady Samorządu Uczniowskiego. Z przyjemnością  ogłaszamy, że oddano 391 głosów z których 261 otrzymał Max Such z klasy VIIIa i to właśnie on obejmuje funkcję  przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

W skład  Rady Samorządu Uczniowskiego wraz z przewodniczącymi klas automatycznie weszli zgłoszeni kandydaci:

Liliana Ostrowska

Maksymilian Lebryk

Wiktoria Kosiek

Gabriela Pomirowska

Alicja Mazur

Patrycja Kurcz

Łukasz Jedziniak

Otylia Hamala

Tymoteusz Bukowski

Zastępcami zostają:  Liliana Ostrowska z kl. VIIc oraz Maksymilian Lebryk z kl. VId, funkcję sekretarza obejmuje Wiktoria Kosiek z kl. VIIa, a skarbnikiem samorządu będzie Gabriela Pomirowska z kl. VIb. Serdecznie dziękujemy Lilianie, która godnie reprezentowała naszą szkołę na wszystkich uroczystościach jako przewodnicząca.

Wszystkim kandydatom gratulujemy ! Cieszymy się na przyszłą współpracę i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w  realizacji pomysłów.

Zachęcamy również wszystkich uczniów do współpracy!