Z okazji Mikołajków

Z okazji Mikołajków odbył się  mecz piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami i uczniami. Przy ogromnym dopingu młodzieży i nauczycieli naszej szkoły zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna uczniów, wygrywając z nauczycielami 2:1.  Na początku drużyna nauczycieli dominowała. Uczniowie robili co mogli. By to zmienić, dopiero w końcowej fazie spotkania zaczęli odrabiać straty i odnieśli pierwsze historyczne zwycięstwo. W drużynie uczniów zagrał specjalny gość - człowiek orkiestra. Aktor, model, dj, konferansjer, sportowiec - tak można powiedzieć o Konradzie Pondo. Olbrzymią popularność przyniósł mu serial "Szkoła", w którym gra przystojnego nauczyciela wf-u.

Zabawa była wyśmienita, nie zabrakło meksykańskiej fali. Pani  Dyrektor Grażyna Pondo, prezes UKS OLIMP Andrzej Nylec oraz nauczyciele wychowania fizycznego organizatorzy pierwszej potyczki siatkarskiej pomiędzy uczniami i nauczycielami zapowiadają już teraz rewanż i następne takie imprezy.

NAUCZYCIELE:

Grażyna Pondo