Życzenia z okazji Dnia Sapera...

„…żadna bitwa, a zawżdy wojna odbyć się bez saperów nie może,

a gdy pokój nastanie, oni ciągle w walce są…”

Tadeusz Kościuszko

Z okazji „Dnia Sapera” wszystkim żołnierzom Wojsk Inżynieryjnych składamy najserdeczniejsze życzenia. Wasza służba jest szczególnie odpowiedzialna, niejednokrotnie od Waszych umiejętności zależy los wielu ludzi. Zawsze działacie z największym poświeceniem i zaangażowaniem niosąc pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pełniąc służbę w Polskich Kontyngentach Wojskowych udowodniliście, że jesteście doskonałymi fachowcami, na których zawsze można liczyć. Za to Wam serdecznie dziękujemy Wam i życzymy, aby ta ciężka służba była źródłem satysfakcji.

Składamy hołd Wszystkim poległym saperom, złożona przez Was ofiara jest darem życia dla innych.

Życzymy wszystkim żołnierzom Wojsk Inżynieryjnych, aby nigdy nie opuszczało Was szczęście zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, życzymy Wam zdrowia oraz samych sukcesów.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Uczniowska

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Dębickich Saperów