Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września br. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Po Mszy św. w parafii p.w. Świętej Jadwigi wszyscy zebrali się przed budynkiem szkoły. Ceremoniał rozpoczęcia roku szkolnego poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Liliana Ostrowska. Po wprowadzeniu sztandaru uczniowie odśpiewali hymn państwowy. Pani Dyrektor Grażyna Pondo powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. W szczególny sposób przywitała uczniów klas pierwszych, którzy przybyli niepewni, ale chętni do zdobywania wiedzy, poznawania świata  i nawiązywania nowych przyjaźni.

Pani Dyrektor przedstawiła wszystkim zebranym nauczycieli, którzy w związku z reformą rozpoczęli pracę w naszej szkole. Życzyła wszystkim uczniom dobrych wyników w nauce. Po zakończonej uroczystości odbyły się spotkania uczniów z ich wychowawcami.

A. Jakubowska - Cetnar

fot. MK SP9