Szczęśliwych dni życzymy dzisiaj Wam!

14 października obchodziliśmy w „Dziewiątce” wyjątkowy dzień – Święto Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od serdecznych życzeń, które wszystkim pracownikom szkoły złożyły: Pani Dyrektor – Grażyna Pondo oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Małgorzata Chciuk-Kulig. W atmosferze wdzięczności i szacunku Pani Dyrektor poinformowała również o przyznaniu Nagrody Organu Prowadzącego pani Danucie Mroszczyk. Następnie wręczono Nagrody Dyrektora Szkoły wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji, doceniając ich zaangażowanie i trud.

Część artystyczną stanowił poruszający montaż słowno-muzyczny dedykowany nauczycielom, ubarwiony solowym tańcem jednej z uczennic oraz prezentacją zdjęć z różnych zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczek szkolnych.

Program przygotowały klasy: 2a, 2b i 2c, pod kierunkiem pań: Bożeny Góreckiej, Renaty Gil oraz Aleksandry Pieprzak-Raś. Scenografię opracowała pani Urszula Iwańska, a o obsługę multimedialną zadbali panowie: Witold Brniak, Paweł Borowiec i Marek Kozioł.

Uroczystość była swego rodzaju hołdem dla pracy pedagogów i przypomnieniem, jak wielki wpływ mają oni na kształtowanie młodych umysłów.

D. Giełbaga
K. Sokołowska