Światowy Dzień Bicia Rekordów w świetlicy

Światowy Dzień Bicia Rekordów w świetlicy

   W czwartek w sali świetlicowej 31 obchodziliśmy Światowy Dzień Bicia Rekordów. W tym dniu biliśmy nasze małe szkolno – świetlicowe rekordy. Znaleźliśmy najwyższą osobę w szkole, którą okazał się uczeń klasy 8B Gabriel Lipiński (188cm). Najdłuższymi włosami może pochwalić się Maja Kaszuba z klasy 2A – 88cm robi wrażenie. Najdłuższe imię i nazwisko w szkole dumnie nosi aż cztery osoby: Marcelina Czuchajewska (3D), Maksymilian Piątkowski (2A), Franciszek Wojnarowski (2A) oraz Kornelia Wojciechowska (3C) – 21 liter.

W świetlicy natomiast biliśmy rekord w skokach nas skakance przez 1 minutę. Niepokonana w tej kategorii okazała się Wiktoria Łazarz z klasy 1B – 23 skoki. Najdłużej na jednej nodze stała Karolina Ujazda z klasy 1C – 2min 30sek. Najwięcej popcornu za pomocą pałeczek w ciągu jednej minuty pozbierała Oliwia Czaja z klasy 1B – 23 sztuki.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

We wszystkich salach świetlicowych biliśmy rekord w czytaniu przez 15 minut w jednym momencie. Czytało nas 48 osób. Mamy nadzieję, że za rok uda się nam i Wam pobić te rekordy. 

B. Kozioł
A. Pankowska
fot. B.K.

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube