Czcimy pamięć zmarłych i poległych …

Czcimy pamięć zmarłych i poległych …

Palą się znicze…
Przypominają,
Że ktoś odchodzi,
Inni zostają.
R. Przymus „Znicze”


   Listopad to czas refleksji i zadumy. Dzień Wszystkich Świętych i Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości skłaniają nas do uczczenia pamięci zmarłych i poległych za Ojczyznę. Reprezentacje dzieci ze świetlicy wraz z opiekunami: p. A. Borkowską, p. D. Cichowską, p. Z. Firmanty, p. D. Krawczyk, p. B. Sochą udały się pod pomnik papieża Jana Pawła II , na cmentarz wojskowy oraz pod pamiątkową tablicę byłego MG nr 1. W dowód naszej pamięci i szacunku zapaliliśmy symboliczny znicz oraz uczciliśmy Tych co odeszli chwilą ciszy.

A.Borkowska
D.Cichowska

fot. A.Borkowska
D.Cichowska
Z.Firmanty

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube