„Stołówka z klasą”

„Stołówka z klasą”

    Nasza szkoła bierze udział w konkursie organizowanym przez Kaufland Polska Markety sp. z o.o. sp.k. pt. „Stołówka z klasą”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej na temat zdrowego odżywiania i promowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. Pracę wykonała Zosia Smykla z klasy 3D w świetlicy szkolnej. Jej zaangażowanie, kreatywność oraz mnóstwo włożonej pracy dały wspaniałe efekty! Zosia mogła liczyć również na pomoc kolegów i koleżanek z klasy, wspólnie wycinali, malowali. Egzamin ze współdziałania w grupie zaliczyli na szóstkę.

Dzięki wygranej szkoła będzie mogła przeprowadzić remont/renowację i zyskać komfortową, odnowioną jadalnię!
Trzymamy mocno kciuki, aby się udało!

A. Pankowska

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube