Kartka urodzinowa dla Karolinki

Kartka urodzinowa dla Karolinki

– JESTEŚCIE WIELCY!!!!!!!

    Początkiem listopada ogłosiliśmy akcję pisania kartek urodzinowych dla Karolinki z Zakliczyna, która choruje na białaczkę. Wiedzieliśmy, że możemy na Was liczyć. I tak też się stało. Wpłynęło do nas dokładnie 147 kartek, a w każdej piękne życzenia i ciepłe słowa. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Karolinki i dodadzą jej siły w walce z chorobą.
Z tego miejsca chcemy Wam wszystkim, uczniom i nauczycielom SP 9, podziękować za tak liczny odzew. Dziękujemy także uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Głowaczowej za dołączenie do akcji. Wszystkie kartki i drobne upominki od Was zostały spakowane i wyruszyły w drogę do dzielnej bohaterki.
Na koniec prosimy Was o trzymanie kciuków, ponieważ 10.12. Karolinka przejdzie przeszczep szpiku. Wierzymy, że wszystko się uda i będzie już tylko lepiej.

J. Hochołowska
A. Pankowska
B. Kozioł
fot. B. Kozioł

 

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube