Niezwykła radość…

     „Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze święta w roku. Magiczny nastrój tych wyjątkowych świąt wkradł się do świetlicy nr 30 już z początkiem grudnia. Dzieci poznały historię Świętego Mikołaja oraz tradycje z nim związane. Wysłuchały legendy o choince i z zapałem udekorowały świetlicowe drzewko papierowymi bombkami i łańcuchami. Nie zabrakło również zagadek dotyczących świątecznych zwyczajów. Niezwykłą radość sprawiło dzieciom samodzielne wykonanie kartek bożonarodzeniowych dla najbliższych. Grudzień upłynął nam w w ciepłej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i świątecznych przebojów. Choć zima w tym roku się spóźnia, przez okno zaglądają do naszej sali renifer wraz z bałwankami.

Dyrekcji, nauczycielom, rodzicom oraz Wam drogie dzieci życzymy zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia w Nowym Roku!

J. Róg
A. Skwira
fot. J. Róg

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube