XXXIII edycja konkursu „Mój Las”…

XXXIII edycja konkursu „Mój Las”…

   Uczniowie  naszej szkoły z klas IV – VIII  pod kierunkiem swoich nauczycieli przyrody i biologii  wzięli udział w XXXIII edycji konkursu „Mój Las”. Konkurs „Mój Las” organizowany jest przez Zarząd Główny SITLiD oraz Ligę Ochrony Przyrody od 1986 r. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Etap okręgowy konkursu został zakończony 13 grudnia 2019 r. w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Głogów Małopolski, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Temat konkursu dla uczniów klas IV-VI to: „Leśni lotnicy”.

 W tej kategorii uczennica klasy 5 f Maria Tokarz otrzymała wyróżnienie.

 Temat konkursu dla  młodzieży klas VII – VIII to: „Formy ochrony przyrody w mojej okolicy”.

 W tej kategorii uczennica klasy VIII d Izabela Wąs zajęła I miejsce.  

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas etapu ogólnopolskiego.

M. Pitak

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube