KONKURS NA KARTKĘ

BOŻONARODZENIOWĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM

   Dnia 20 grudnia 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-językowy na najpiękniejszą kartkę świąteczną przeprowadzany przez nauczycieli j. angielskiego  . Miał on formę pracy plastycznej i odbywał się w dwóch przedziałach wiekowych: klasy I-III oraz  klasy IV-VIII;

Wykonawców oceniano według następujących kryteriów: stopień trudności techniki; staranność wykonania; poprawność językowa życzeń oraz ogólne wrażenie artystyczne. Kartki uczniów, którzy zajęli pierwsze miejsca tradycyjnie zostały wysłane do królowej Wielkiej Brytanii.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii uczniów klas 1-3

  • I miejsce: Zofia Smykla kl.3d
  • II miejsce: Julia Kuszyńska kl.1c
  • III miejsce: Blanka Rachwał kl.2c

Wyróżnienie: Oliwia Czaja kl.1b, Maja Cudecka kl.2c

W kategorii uczniów klas 4-6

  • I miejsce: Filip Galas kl.5a
  • II miejsce: Jakub Borkowski kl.4b
  • III miejsce: Zuzanna Socha kl.4a

Wyróżnienie: Maria Tokarz kl.5f, Mateusz Wiater kl.5e

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

K. Rumin
J. Prucnal
I. Pawełek

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube