Chcemy pomóc Gabrysiowi!

Chcemy pomóc Gabrysiowi!

   Wolontariusze w trakcie spotkań z rodzicami będą zbierać pieniążki na leczenie 4 letniego Gabrysia Szali, u którego 2 lata temu zdiagnozowano guza mózgu (wyściółczak II/III) wraz z przerzutami na kręgosłupie oraz wodogłowiem. Przeszedł  on 20 cykli ciężkiej chemioterapii, która bardzo wyniszczyła jego organizm. Przed nim kolejne cykle chemii. W najbliższym czasie odbędą się konsultacje dotyczące leczenia za granicą. Gabryś walczy wraz  z rodzicami, aby pokonać tego przeciwnika. Jeżeli ktoś z Państwa jest chętny to bardzo prosimy o wsparcie małego Bohatera dla którego nasza szkoła będzie organizowała koncert charytatywny „Miłość dociera wszędzie…”, 20 lutego o godz. 10.00 w Domu Kultury Mors w Dębicy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączą się do naszej zbiórki.

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube