UWAGA*UWAGA* KONKURS !!!

     Z ogromną radością przekazuję informację, że praca przygotowana przez Zosię Smyklę z klasy 3D zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu „Stołówka z klasą” organizowanego przez Kaufland Polska Markety!!! Praca zostanie zaprezentowana na stronie www.stolowkazklasa.pl i wraz z dwudziestoma dziewięcioma innymi pracami poddana głosowaniu internautów. Dziesięć placówek, których prace zdobędą największą liczbę głosów, wygra nagrodę główną – dofinansowanie w wysokości 60 tysięcy złotych na remont/renowację stołówki! Głosowanie potrwa przez miesiąc, od 13 lutego do 13 marca 2020 roku.
Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się wygrać i nasza stołówka będzie wyglądać pięknie.
Już niedługo zaczynamy, przygotujcie się na głosowanie i pamiętajcie, że każdy głos się liczy!

 

A. Pankowska

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube