„Miłość dociera wszędzie…” Koncert Charytatywny dla Gabrysia

„Wielkość człowieka mierzy się ilością dobroci i radości,
 które człowiek człowiekowi nieść może.”

Wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Dębickich Saperów w Dębicy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury, zorganizowali 20 lutego 2020 roku w Domu Kultury „Mors” w Dębicy Koncert Charytatywny, chcąc pomóc 4 letniemu Gabrysiowi Szali, cierpiącemu na chorobę nowotworową.

Serdecznie dziękujemy za udział w koncercie  gościom specjalnym Konradowi Pondo, aktorowi, modelowi, konferansjerowi, absolwentkom naszej szkoły; Natalii Barańskiej i Katarzynie Urbanik, Dominice Migoń – prowadzącej panel dyskusyjny, Zespołowi „Mali Igloopolanie” pod opieką pani Kingi Jurek, Amelii Szałędze ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, grupom tanecznym SS Crew i Eazy Bizzzy,  Juli Krystak i Julianowi Żabickiemu ze Złotej Pary.

Dużo emocji dostarczył publiczności występ finalistów programu „Mam talent”; Braci Kamila i Krystiana Kłeczek, wykonujących akrobatykę na trampolinie.

Wystąpili uczniowie naszej szkoły; soliści Roksana Micek ,Zofia Łojek i nasza absolwentka Emilka Węgrzyn. Koncert prowadzili  Aleksandra Madeja, Diana Michałek i Aleksander Sojka.

Osoby, które przyczyniły się do zorganizowania tego przedsięwzięcia: pani Agnieszka Wiater, Marta Pitak, Bernadeta Węgrzyn, Renata Kusibab, Justyna Kurcz, Danuta Zborowska i pan Marek Kozioł. Koordynatorem była pani Agnieszka Jakubowska-Cetnar. Nad całością czuwała pani dyrektor Grażyna Pondo.

Celem organizacji koncertu była także chęć promowania wśród dzieci i uczniów dębickich szkół i placówek postaw wrażliwości i zainteresowania losem ludzi potrzebujących wsparcia. Kształtowanie umiejętności dzielenia się dobrem  z drugimi, bardziej potrzebującymi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim artystom, wykonawcom i nauczycielom.

fot. MK SP9