POWODZENIA UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH

POWODZENIA UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH

   Absolwentami w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 im. Dębickich Saperów w Dębicy w roku szkolnym 2019/2020 zostało 94 uczniów klas ósmych. Zaszczytny tytuł Najlepsza Absolwentka – zdobyła Kinga Wójcik z klasy 8d, Najlepszy Absolwent – Michał Modelski z klasy 8a, Najlepszy Sportowiec w kategorii „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”  – Oskar Baniak z klasy 8d. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć, życzymy wysokich wyników z egzaminów i powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych doświadczeń. Mamy nadzieję, że kolejny etap edukacyjny pozwoli Wam w przyszłości realizować swoje pasje i marzenia zawodowe. Pamiętajcie, że zawsze będziecie mile widzianymi gośćmi w murach naszej dębickiej „Dziewiątki”.

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube