ZAŁÓŻ DZIENNICZEK DOBRYCH UCZYNKÓW

ZAŁÓŻ DZIENNICZEK DOBRYCH UCZYNKÓW

I WEŹ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE…

   Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 1 – 8 do udziału w ogólnopolskim konkursie „Cukierek za życzliwość. I ty możesz zostać wolontariuszem”, org. przez Fundację „Dwa Skrzydła Anioła”, który trwa od 01.10.2020 r. do 15.01.2021 r. Każdy uczeń, który zgłosi chęć przystąpienia do konkursu zakłada zeszyt, pisze na okładce DZIENNICZEK DOBRYCH UCZYNKÓW, w którym wpisuje swoje uczynki podając datę oraz osobę, względem której wykonany został dobry uczynek, np. imię osoby (jeżeli jest możliwość to potwierdza dokonanie dobrego uczynku rodzic, nauczyciel lub osoba względem której dokonane zostało dobro.) Strony dzienniczka można ozdabiać – kreatywność jest mile widziana. Dzienniczki wypełniają uczestnicy konkursu samodzielnie, pismem ręcznym. W szkole zostanie powołana Komisja Konkursowa, która dokona oceny dzienniczków i zwycięski zostanie przesłany do Fundacji, a na etapie szkolnym również zostaną przyznane nagrody. Zgłoszenia chętnych przyjmują opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu p. B. Węgrzyn i p. A. Jakubowska-Cetnar do 01.10.2020 r. (osobiście lub przez e-dziennik). Regulamin konkursu dostępny na www szkoły. Pamiętajmy „Dobro zawsze wraca.”

IX KONKURS – Regulamin

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube