PASOWANIE W SP9

    W dniu 28 października 2020 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie na ucznia.  Uroczystość z powodu panującej pandemii przebiegła w odmiennej formie: bez udziału rodziców, kolegów i koleżanek z klas starszych, spotkanie zostało zorganizowane w reżimie sanitarnym. Każda klasa  brała w nim udział oddzielnie. Mimo wszystko panowała podniosła atmosfera.
Pani  Dyrektor Grażyna Pondo  poprzez dotknięcie ramienia każdego dziecka ogromnym, zaczarowanym ołówkiem, zamieniała go w prawdziwego ucznia.  Na koniec uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zostały wykonane fotografie.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym
życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych

 

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube