I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem…

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem…

ZBIÓRKA PRZEDŁUŻONA DO 17. GRUDNIA

Na prośbę uczniów, którzy jeszcze nie zdążyli, a chcieliby przyłączyć się do akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem…” termin składania darów został przedłużony do czwartku. 17. grudnia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas przyłączyli się do akcji.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Dębicy w liście do Mikołaja napisali, że w tym roku chcieliby otrzymać: kosmetyki, słodycze, soki i owoce. Wolontariusze zachęcają wszystkich uczniów wraz z rodzicami do włączenia się w zbiórkę wyżej wymienionych artykułów, które można przynosić do Szkoły Podstawowej nr 9, (wejście od ul. Grottgera), w godzinach 8.00 – 15.00 i złożyć w przygotowanym przy wejściu kartonie. Uczniowie, którzy przyłączą się do akcji i w ten sposób pomogą Mikołajowi niech zgłoszą ten fakt wychowawcy. Liczymy na Waszą pomoc, dobre i otwarte serce w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie…

 

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube