Puszkomania z firmą CANPACK!

Puszkomania z firmą CANPACK!

Konkurs nadal trwa…

CANPACK jest producentem przyjaznych środowisku, nowoczesnych rozwiązań opakowaniowych ze stali, aluminium i szkła, czyli trwałych materiałów, które można poddawać recyklingowi w nieskończoność.

Firma jest odpowiedzialnym pracodawcą, a także partnerem i członkiem społeczności. To pozwala na rozwijanie działalności, a jednocześnie przyczynia się do wzrostu gospodarczego i poszanowania lokalnych potrzeb.

Grupa CANPACK wspiera lokalnie inicjatywy w pięciu podstawowych obszarach: SPORT, ZDROWIE, EDUKACJA, ŚRODOWISKO oraz KULTURA.

Puszkomania – dajemy puszkom drugie życie, jest jedną z inicjatyw pobudzających wśród dzieci zainteresowanie tematyką ekologiczną, segregacją odpadów i ich recyklingiem. Szczególnie ciekawy w tym projekcie jest aspekt kreatywności w przetwarzaniu odpadów, dawania im drugiego życia i aktywnego zmieniania podejścia do odpadów, jako surowców, a nie postrzegania ich jako śmieci.

W skierowanym do naszej szkoły piśmie możemy przeczytać o wdzięczności złożonej na ręce Dyrekcji za tę inicjatywę i za wieloletnie zaangażowanie w budowanie świadomości ekologicznej mieszkańców Dębicy.

Konkurs nadal trwa, prace można składać do 15 stycznia, a jego rozstrzygnięcie nastąpi po powrocie uczniów do szkoły. Zastanów się może warto wykorzystać okres zbliżających się ferii na pobudzenie swojej kreatywności i przygotowanie pracy, która zasłuży na nagrodę! Zapraszamy i dziękujemy uczniom, którzy już przynieśli do szkoły piękne prace.

 

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube