Dzień Babci (21 stycznia) i Dziadka (22 stycznia)…

Dzień Babci (21 stycznia) i Dziadka (22 stycznia)…

    Z okazji Święta wszystkich Babć i Dziadków wychowankowie świetlicy wzięli udział w zajęciach tematycznych, których celem było uświadomienie potrzeby szanowania oraz pomagania starszym osobom, a także przypomnienie, że o swoich babciach i dziadkach należy pamiętać przez cały rok. Dzieci opowiadały o babciach i dziadkach oraz o łączącej ich z nimi więzi. Rozwiązywały i samodzielnie wymyślały hasła do krzyżówek opisujące ich dziadków i babcie, tworzyły interesujące zdrobnienia. Podczas zajęć plastycznych uczniowie chętnie wykonywali  laurki z życzeniami, kubki z napisami a także portrety techniką origami płaskie z koła. 

 

Dorota Krawczyk

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube