Z wizytą u trzecioklasistów…

Z wizytą u trzecioklasistów…

W ramach projektu „Serce i pomoc”, do którego przystąpiła nasza szkoła, uczniowie z klasy 4c wraz z opiekunem Panią Beatą Pietraszewską odwiedzili swoich młodszych kolegów z klas trzecich. Celem spotkania było przekazanie informacji o tym, jak wygląda nauka w klasie czwartej, ile jest nowych przedmiotów, ilu uczy nauczycieli, jak dużo jest lekcji w ciągu dnia. Młodsi koledzy zadawali też pytania związane z wymaganiami w starszej klasie. Na koniec każdy uczeń otrzymał słodki upominek.

Miłą niespodziankę sprawili nam uczniowie z klasy 3c grając na fletach, a Pani Zosia Więch zagrała na gitarze.

Mamy nadzieję, że takie spotkania pomogą w pokonywaniu stresu i ewentualnych problemów na jakie będą narażeni uczniowie w klasie czwartej.

B. Pietraszewska
fot. B.P.
Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube