Test kompetencji trzecioklasistów

Test kompetencji trzecioklasistów

    Zakończenie I etapu edukacji wczesnoszkolnej i promocja do IV klasy, to wielkie wydarzenie dla młodych uczniów. Nowe przedmioty, nowi nauczyciele i nowy system oceniania – to wszystko czeka na trzecioklasistów już we wrześniu. Stąd też ważne jest określenie w jakim stopniu uczniowie opanowali podstawę programową, jakie zdobyli kompetencje i kluczowe umiejętności potrzebne do kontynuacji nauki w klasie czwartej . Jak co roku nasi uczniowie klas trzecich zmagali się w dniach 5.05-6.05.2022 r. z zadaniami z zakresu edukacji polonistycznej i matematycznej w oparciu o pakiet z wydawnictwa „Nowa Era”.

    Z dużą ciekawością i skupieniem dzieciaki przystąpiły do rozwiązywania zadań, pokonując niemałe trudności. Nie zabrakło przy tym wielkich emocji! …, No cóż,  to ich pierwszy tak ważny „egzamin”. Wszyscy starali się podołać temu wyzwaniu jak najlepiej.


Ewa Wiśniewska

fot. SP9

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube