PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW

            W imieniu organizatorów IV Koncertu CharytatywnegoMiłość dociera wszędzie…”; Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 i Miejskiego Ośrodka Kultury, chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę, a są nimi:

 • Pan Wojciech Świerczek Zakłady Metalowo-Chemiczne „Met-Chem” w Pilźnie
 • Państwo Barbara i Mariusz Godawscy – Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski&Godawski
 • Pani Anna Urbanik – Endorfina Fitness & Squash Dębica
 • Pan Tomasz Wróbel – Prezes Zarządu MPEC Sp. Z o.o.
 • Pan Jacek Gil – Prezes Wodociągi Dębickie
 • Pan Rafał Pluta – F.P.H.U. Ergraf plus
 • Pan Stanisław Jarosz – Prezes Taurus Sp. z. o.o
 • Pan Marek Iwan – Hurtownia Spożywcza Rolmlek Sp. z o.o. Sp.K.
 • Pan Roman Maciejowski – Ubezpieczenia
 • Pan Adam Ciszek – Piekarnia „Ciszek”
 • Pani Anna Chorzyk – Firma Tymbark

Serdecznie dziękujemy panu Mariuszowi Szewczykowi, Burmistrzowi Miasta Dębicy za wsparcie naszej inicjatywy i objęcie koncertu Patronatem Honorowym. Dziękujemy Obserwatorowi Lokalnemu, Telewizji Debica.tv, Podkarpackiej Telewizji Regionalnej – PTVR Telewizja Dębica  i Ziemi Dębickiej za Patronat medialny.

 

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA DUŻE, WRAŻLIWE SERCA OTWARTE NA POTRZEBY INNYCH!

 

fot. SP9

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube