Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas: 2a, 2b i 2c pod okiem p. Grażyny Augustynowicz, p. Jolanty Grzyb oraz p. Agnieszki Kłusek przygotowali program artystyczny pod hasłem „Za trud, za uśmiech, za serce… Dziękujemy!”, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Uroczystość uświetniły występy taneczne naszych uczennic: Mileny Michalskiej z kl. 2c oraz Julii Wolickiej z kl. 6a. Piękną scenografię przygotowały p. Urszula Iwańska i p. Barbara Rubach. Przedstawiciele samorządu szkolnego podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud, wysiłek, oddanie, życzliwość i pomoc. Pani Dyrektor Grażyna Pondo oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – p. Małgorzata Chciuk-Kulig zwróciły się do całej społeczności uczniowskiej z życzeniami powodzenia i satysfakcji z podejmowanych działań w codziennej pracy .

A. Kłusek
fot. MK SP9