Zapraszamy do wspólnej zabawy!

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa; Kaczor Donald, Myszka Miki, Smerfy, Kubuś Puchatek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim i opiekunami zaprasza uczniów klas 1-8, 7 listopada (poniedziałek) do wzięcia udziału w zabawie z okazji tego święta przez przebranie się za jedną z bajkowych postaci Disneya lub ulubionej bajki, zrobienie zdjęcia i przesłanie go do opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu lub Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu na długich przerwach na korytarzach szkolnych zapraszamy do wspólnej zabawy tanecznej. Głównym celem tej inicjatywy będzie popularyzowanie tradycyjnych bajek takich, gdzie dobro wygrywa. Zapraszamy całą społeczność szkolną do wspólnej zabawy.