PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW

W imieniu organizatorów V Koncertu CharytatywnegoMiłość dociera wszędzie…”; Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 i Miejskiego Ośrodka Kultury, chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować sponsorom, którzy wsparli naszą inicjatywę, a są nimi:

• Pani Anna Urbanik – Endorfina Fitness & Gym Dębica
  • Państwo Barbara i Mariusz Godawscy – Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski&Godawski
  • Pan Rafał Pluta – F.P.H.U. Ergraf plus
  • Pan Stanisław Jarosz – Prezes Taurus Sp. z. o.o
  • Pan Marek Iwan – Hurtownia Spożywcza Rolmlek Sp. z o.o. Sp.K.
  • Pan Roman Maciejowski – Ubezpieczenia
  •

Serdecznie dziękujemy panu Piotrowi Chęćkowi Staroście Powiatu Dębickiego i panu Mariuszowi Szewczykowi, Burmistrzowi Miasta Dębicy za wsparcie naszej inicjatywy i objęcie koncertu Patronatem Honorowym. Dziękujemy Obserwatorowi Lokalnemu, Telewizji Debica.tv, Podkarpackiej Telewizji Regionalnej – PTVR Telewizja Dębica i Ziemi Dębickiej za Patronat medialny.

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY ZA DUŻE, WRAŻLIWE SERCA OTWARTE NA POTRZEBY INNYCH!

fot. A. J-C