KARTKA URODZINOWA DLA KAROLINKI

KARTKA URODZINOWA DLA KAROLINKI

   Karolinka Płachta pochodzi z Zakliczyna w województwie małopolskim. Pierwszy raz zachorowała mając dwa latka. Długie 9-miesięczne leczenie przyniosło rezultaty i Karolinka mogła wrócić do domu na chemii podtrzymującej. Gdy wydawało się, że wszystko wróciło do normy tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w 2017 roku choroba powróciła ze zdwojoną siłą. Ponownie domem Karolinki stał się szpital w Prokocimiu. Kolejne cykle chemii przynosiły oczekiwane rezultaty, ale niestety choroby nie udało się zatrzymać. W tym roku na wakacjach rodzice Karolinki po raz trzeci usłyszeli, że muszą stawić czoła jednemu z najgorszych przeciwników jakim jest białaczka. Aktualnie Karolinka jest w krakowskim szpitalu na leczeniu. 29 listopada będzie obchodzić swoje 8 urodzinki. Dlatego mamy do Was prośbę o napisanie kartek urodzinowych dla tej dzielnej wojowniczki. Dla nas to mały gest , a dla Karolinki ogromna radość w tej szarej codzienności. Karolinka uwielbia wszystko co jest związane z LOL SURPRISE, MY LITTLE PONY i zwierzakami, zwłaszcza kotami. Kartki prosimy przynosić do dnia 22.11.19 r. do pani Joanny Hochołowskiej – szkolnego logopedy, pani Beaty Kozioł i Aleksandry Pankowskiej – wychowawców świetlicy, sala 31.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą przesłać Karolince swoje dobre słowo, dodając jej  tym samym  sił do walki z chorobą. 

B. Kozioł

fot. B. Kozioł

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube