UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

W dniu 25 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole doniosła uroczystość – PASOWANIE NA UCZNIA. Był to szczególny dzień nie tylko dla każdego pierwszoklasisty, ale również dla licznie przybyłych rodziców, gości oraz grona pedagogicznego z dyrekcją szkoły na czele. Podczas uroczystości uczniowie z klas 1a, 1b i 1c pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować. Najważniejszą jednak częścią tego wydarzenia było ślubowanie, a następnie pasowanie wielkim ołówkiem pierwszoklasistów przez Panią Dyrektor Grażynę Pondo. Po uroczystości zadowoleni uczniowie pozowali do wspólnych zdjęć. Natomiast w salach na wszystkie dzieci czekała słodka niespodzianka przygotowana przez ich rodziców. Na koniec mali bohaterowie odebrali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim pierwszoklasistom oficjalnie przyjętym w tym dniu do grona uczniów SP nr 9 życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

R. Gil
fot. N. Pawłowski

« 1 z 2 »
Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube