Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty…

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty…

24 października 2023 r. rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Moje wakacje w Europie”. Celem konkursu było rozwijanie pasji fotograficznej, umiejętność obserwacji świata, zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas przyrody oraz inspiracja do zwiedzania ciekawych miejsc. Prace, które przedstawiają atrakcyjne miejsca w Europie, można podziwiać na wystawie fotograficznej w naszej szkole. 

Jury w składzie: pani Urszula Iwańska, pani Bernadeta Węgrzyn, pani Bernadetta Cyran oraz pani Jolanta Prucnal, wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: Oliwier Wilk z klasy IV c

II miejsce: Nina Pawłowska z klasy VII c,

III miejsce: Kornelia Wojciechowska z klasy VII c.

Wyróżnienie:

Milena Janas z klasy VII b.

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:
pani Bernadetta Cyran oraz pani Jolanta Prucnal

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube