RADIOWE PIĄTKI Z DĘBICKIEJ DZIEWIĄTKI…

RADIOWE PIĄTKI Z DĘBICKIEJ DZIEWIĄTKI…

  Wolontariusze przygotowali audycję z cyklu RADIOWE PIĄTKI Z DĘBICKIEJ DZIEWIĄTKI. Prowadzący; Aleksandra Madeja i Kinga Wójtowicz opowiedziały czym jest wolontariat, jakie zrealizowano działania, przeprowadzono wywiad z Zuzanną Matłok, uczennicą klasy 6c, która w ubiegłym roku szkolnym została wyróżniona w powiatowym konkursie „Wolontariusz Ziemi Dębickiej 2019”, a także zdobyła w szkole tytuł „Ambasador Dobra”. Audycje zakończyły Lena Herduś i Zofia Łojek piosenką „A kto jeśli nie Ty?”  Wolontariusze podziękowali uczniom za włączanie się w liczne akcje i zbiórki. Tymoteusz Bukowski wsparł audycję obsługą techniczną. Wolontariusze zachęcili uczniów do zaangażowania się w pomoc dla innych.

Biuletyn Informacji Publicznej
Facebook
YouTube